Działając w biznesie, warto posłuchać, przeczytać inspirującą książkę „Zjedz tę żabę. 21 metod podnoszenia wydajności w pracy”, którą możesz wysłuchać w całości poniżej w postaci audio. Ukazana tu jest metafora w postaci „ogromnej żaby”, którą musisz zjeść, aby mieć wpływ na swoje życie i pomóc ma ci to w szybkim osiągnięciu oczekiwanych rezultatów.

Zaczynając swój dzień od połknięcia „żaby”, zagwarantuje Ci to, że będziesz świadom uczucia zadowolenia, że już nic gorszego nie może ci się dzisiaj wydarzyć.

Metody, które zostaną tu przedstawione, a jest ich dwadzieścia jeden, mają za zadanie poprawić ogólną wydajność i nasilić twoją pozycję w pracy. Oczywiście wiele z podanych metod i pomysłów można również zastosować w życiu prywatnym, w rozwoju osobistym oraz w biznesie, którym się zajmujesz.

Dostajesz tu strategie podane w postaci szwedzkiego stołu jako techniki pomocne w realizowaniu codziennych zadań, poprawienie twojej wydajności w osiąganiu zamierzonych celów. W każdej chwili możesz stosować te metody w dowolnej kolejności i sekwencji.

Możesz korzystać z tych metod na każdym etapie swojej kariery. Im szybciej to zrobisz i zastosujesz je w działaniu, tym szybciej zaczniesz osiągać pierwsze sukcesy i tego Ci serdecznie życzę.

Podziel się