Kim jest GEORGE ZALUCKI?

To osoba działająca w network marketingu od wielu lat. Działając firmie ACN, odnalazł swoją drogę życiową i osiągnął wolność finansową. Ponadto został Członkiem Klubu Mistrzów.

George Zalucki wierzy, że kluczem do sukcesu w network marketingu jest odpowiednie nastawienie do człowieka. Dlatego też stał się on jednym z najbardziej znanych i szanowanych liderów.

George Zalucki wie, że aby stać się dobrym liderem i osiągnąć sukces trzeba dawać przykład do naśladowania poprzez wiarę w ludzi, firmę oraz chęcią do zmian. Lider network marketingu musi szukać takich cech w ludziach:

„Wspierajcie tych, którzy są mocno zaangażowani w działalność, bez względu na jakim poziomie struktury się znajdują, dzięki nim organizacja będzie się rozwijać.”

George Zalucki najbardziej ceni sobie prostotę idei firmy i radzi innym, aby tej prostoty się trzymali. Po prostu działaj zgodnie z systemem, który ma firma, a takie działanie się opłaci.

„Wygrywają ci, którzy są najbardziej wytrwali i zachowują pogodę ducha!”

Jedynym sposobem na osiągnięcie celu – bez względu na to, czy jet duży, czy mały – jest podjęcie działania. Zobacz mój plan działania może i Ty zrobisz pierwszy krok w kierunku osiągnięcia Twoich celów>>>

Zobacz teraz film MOTYWACJA z Eventu Georgea Zaluckiego

Podziel się