Konrad Znamierowski

Przedsiębiorca-Doradca-Lider

Jak większość z nas ukończyłem szkoły i studia oraz zacząłem pracować w różnych firmach korporacyjnych, gdzie potrafiłem wypracowywać ponad 100 osobowe grupy sprzedażowe. W pewnym momencie zdałem sobie sprawę, że jak za miesiąc odejdę z pracy lub mnie zwolnią, to w następnym miesiącu nie będę miał nic i zostanę z niczym. Co zrobiłem? Postawiłem zmienić swoje życie i działać na własny rachunek 🙂 Dzięki temu osiągnąłem już pewien stopień wolności finansowej, bo zrozumiałem jak ważne jest tworzenie dochodu pasywnego.

  • Budowanie relacji 80%
  • Marketing Internetowy 60%
  • Rozwój Osobisty 70%
  • Angażowanie się w pomaganiu innym 90%

Jestem osobą, która stawia sobie codziennie nowe cele i poprzeczkę, którą muszę pokonać, aby wznieś się jeszcze wyżej. Prowadzi mnie pozytywne nastawienie, dzięki któremu osiągam zamierzone cele. Oczywiście kieruję się otwartym sercem, gdzie dostrzegam drobne rzeczy, które potrafią sprawić radość każdego dnia. Łączę moje doświadczenie i fachowość z dzikością i spontanicznością.

Doświadczenie nabyte w sektorze B2B na różnych stanowiskach pozwoliło Mi na prowadzenie przeróżnych kampanii sprzedażowych, opracowywanie krótko i długoterminowych strategii sprzedaży. Nawiązywałem zawsze dobre relacje z odbiorcami i dostawcami produktów oraz usług.

Bądź lepszy od tych na górze a słabszy od tych na dole

Podziel się